flexmark.sk > Služby

SLUŽBY

Služby

PREPREDAJNÉ:

- REALIZÁCIA VZORIEK :Aby ste mohli sami posúdiť výslednú kvalitu značenia svojich vzoriek, ponúka vám FLEXMARK možnosť realizovať ich značenie zadarmo. Po vykonaní jednotlivých značení obdržíte detailný skúšobný protokol. Budú v ňom uvedené všetky parametre jednotlivých značení, ako je sila úderu, matrice, rýchlosť, hĺbka atď .. Stačí, keď nám pošlete vzorky a špecifikujete požiadavky na ich označenie.

- ŠTÚDIA USKUTOČNITEĽNOSTI : Naše vývojové oddelenie je vám k dispozícii pre spoločné definovanie vašich potrieb v oblasti spätnej sledovateľnosti. Poskytuje komplexné riešenia vrátane mechanickej a logistické integrácie.

- SKÚŠKY ZADARMO : Aby sme vám boli schopní poskytnúť značiacú technológiu adaptovanú vašim konkrétnym potrebám, ponúka vám FLEXMARK skúšobné značenie na vašich dielcoch zadarmo. Sami tak môžete posúdiť kvalitu testovacieho značenia.

- RIEŠENIE SERVISU : Servisné zmluvy sú stavané na mieru každému zákazníkovi a zaisťujú, že môžete značiace zariadenie FLEXMARK používať v pokoji a bez obáv o jeho perfektnú kondíciu.

POPREDAJNÉ:

- TELEFONICKÁ PODPORA : FLEXMARK znamená personalizovanú telefonickú podporu. Vyškolený technik je pripravený odpovedať všetky vaše otázky ohľadom použitia značiaceho stroja.

- ZMLUVA O ÚDRŽBE : Aby vaše značiace zariadenie bolo vždy v perfektnej kondícii, ponúka vám FLEXMARK jeho pravidelnú údržbu. Vy svoj ​​značiace stroj v pravidelných intervaloch odosielate na našu servisnú centrálu a my vykonávame komplexnú revíziu a údržbu.

- ZMLUVA O ÚDRŽBE ON-SITE : FLEXMARK vám ponúka pravidelnú návštevu špecializovaného technika, ktorý zabezpečí údržbu vášho zariadenia priamo vo vašom závode.

- INDIVIDUÁLNE RIEŠENIE : V prípade potreby ponúka FLEXMARK možnosť bezplatného poskytnutia značiaceho stroja po dobu, kedy sa na vašom zariadení vykonáva údržba či oprava.